JR204-FK LCD ekranas su visa klaviatūra, kalėjimo telefonas
Šie telefonai, patalpinti šalto valcavimo plieninėje dėžutėje ir pagaminti pagal aukštus standartus, pasižymi didesniu atsparumu vandalizmui ir užtikrina, kad pagrindinė ryšio funkcija visada būtų palaikoma. Ypatingai lengva montuoti. Kabelio įėjimas yra telefono gale, kad būtų išvengta dirbtinio pažeidimo, o klaviatūra yra atspari oro sąlygoms ir vandalams
Aprašymas
Prekės aprašymas
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
Šis kalėjimo avarinis telefonas yra nerūdijančio plieno dėžutėje ir pagamintas pagal aukštus standartus, padidina atsparumą vandalizmui ir užtikrina, kad pagrindinė ryšio funkcija visada būtų palaikoma, todėl gaminys yra labai patikimas su ilgu MTBF.
Itin lengva montuoti. Kabelio įėjimas yra telefono gale, kad būtų išvengta dirbtinio pažeidimo, o klaviatūra yra atspari oro sąlygoms ir vandalams
Pagrindinės funkcijos
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
Funkcijos:
- Standartinis analoginis telefonas, SIP telefonas, galimas GSM/3G telefonui
- Telefono linija maitinama analoginiam telefonui, POE maitinama IP versijai
- 24V nuolatinės srovės įvestis arba maitinimas per eternetą (PoE)
- RJ45 Ethernet lizdas per IP67 kištukinę jungtį
- Tvirtas korpusas, pagamintas iš nerūdijančio plieno
- Vandalams atsparus ragelis ir šarvuotas laidas
- Visiškai tvirta ir patvari klaviatūra
- Galima programuoti nuotoliniu būdu toniniu telefonu arba lokaliai per klaviatūrą
- Montavimas ant sienos, paprastas montavimas
- Apsauga nuo oro sąlygų iki IP65
- Atsparus smūgiams, smūgiams, kritimams ir vibracijai, gali veikti sudėtingoje aplinkoje
- Standartiškai montuojama indukcinė jungtis neprigirdintiems žmonėms
- Atitinka CE, FCC, RoHS, ISO9001 reikalavimus
Specifikacija
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
TECHNINĖ SPECIFIKACIJA:
Darbinė temperatūra: nuo -40 laipsnio iki plius 70 laipsnių
Didelė santykinė drėgmė: 93 procentai santykinio oro drėgnumo esant 40 laipsnių (nekondensuojantis)
Korpuso medžiaga: Sunkus aliuminis (atsparus druskai ir korozijai)
Apšviestas LCD ekranas: būsenos pranešimams ir instrukcijoms
Mirksinti šviesa: idealiai tinka triukšmingoms vietoms, kur gali būti nesigirdi skambėjimo, arba lengva vieta tamsiuose tuneliuose ir pan.
Puiki garso kokybė: STI patvirtinta pagal 0.9 (puikus garsas)
Skambėjimo garsas: 80 dB(A) 1m atstumu
Maitinimas: 24 V DC įvestis arba maitinimas per Ethernet (PoE).
Jungtis: RJ45 Ethernet lizdas per IP67 kištukinę jungtį.
Paslaugos kokybė (QoS): užtikrina optimalų balso perdavimą
Paslaugos tipas (ToS): didelis pralaidumas ir patikimumas (RFC3168)
ISDN šliuzo atitiktis: prijunkite bet kurį su SIP suderinamą VoIP/ISDN šliuzą, kad galėtumėte skambinti ir priimti skambučius iš ISDN
SIP (Session Initiation Protocol) RFC3261
Integruotas dubliavimas: galima nukreipti skambučius į 2-ąjį PBX
TR069 (Techninė ataskaita 069): skirta išplėstiniam būsenos stebėjimui ir kontrolei
Konfigūracija: žiniatinklio sąsaja arba serverio konfigūracijos failas. Statinis IP adreso teikimas arba DHCP. Galima masinė konfigūracija.
Klaviatūros parinktis: galima be klaviatūros (automatinis rinkimas pakeliant ragelį), naudojama PABX karštajai linijai inicijuoti arba laukti atsakymo.
Nuotolinis valdymas: galima su nuotolinio valdymo programine įranga, kad būtų supaprastintas diegimas ir sumažintos priežiūros išlaidos.
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | Nuo 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu |
| - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) | |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos sąnaudos | -Tuščioji eiga: 1,5W Aktyvus: 1,8W |
| SIP protokolas | SIP 2.{1}} (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| 3G versija | |
| Maitinimo šaltinis | 12V DC |
| Energijos sąnaudos | -Tuščia eiga: 0.3W Aktyvus: 1,5W |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | 90–95 dB(A) 1 m atstumu |
| Programos metodas | Nuotolinis programavimas SMS žinute |
| Dažnis | Versija: - Dviejų juostų WCDMA/HSDPA 850/1900MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz E versija: - Dviejų juostų UMTS/HSDPA 900/2100MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz J versija: - Dviejų juostų UMTS/HSDPA 850(800)/2100MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -25 laipsnio iki plius 70 laipsnių |
| Laikymo temperatūra | -25 laipsnio iki plius 85 laipsnių |
Taikymas
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
Šis vandalams atsparus telefonas idealiai tinka naudoti geležinkelyje, jūroje, tuneliuose. Požeminė kasyba, ugniagesiai, pramonė, kalėjimai, kalėjimas, automobilių stovėjimo aikštelės, ligoninės, apsaugos postai, policijos nuovados, banko salės, bankomatai, stadionai, pastato viduje ir išorėje ir kt.


Tvirtas oro uosto telefonų paketas
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
Vieneto dydis: 130*247*132 (mm)
Dėžutės dydis: 340 * 240 * 160 (mm)
Pakavimo medžiagos: perlinė medvilnė, dėžutė
Grynasis svoris: 2,5 kg
Bendras svoris: 3 kg

Sertifikatai
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei

Mūsų partneris
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
Mūsų partneriai: ABB, Honrywell, Thales, Siemens, Avaya, Zenitel, Huawei, LG, MTR ir kt

DUK
Vandalams atsparus belaidis skubios pagalbos švarios patalpos kalėjimo telefonas ligoninei
K: Ar turite kokį nors MOQ limitą?
A: Mažas MOQ, yra 1 vnt
Kl .: Ar galiu turėti užsakymo pavyzdį?
A: Taip, mes laukiame pavyzdžio užsakymo išbandyti ir patikrinti kokybę. Mišrūs mėginiai yra priimtini.
Kl.: Ką apie pristatymo laiką?
A: Paprastai per 2-5 darbo dienas. Turime medžiagų, skirtų daugumai karštų parduodamų produktų. O masinei gamybai reikia 2-4 savaičių, kad užsakymas būtų didesnis nei 100 vienetų.
K: Koks yra jūsų produktų kokybės standartas?
A: Patvirtintas CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikatas. Visos medžiagos yra aukštos kokybės ir naujos. Dėl griežtos kokybės kiekvienas telefonas turi būti kruopščiai išbandytas prieš išvežant iš gamyklos.
K: Ar gerai spausdinti savo logotipą ant gaminių?
A: Taip. Prašome oficialiai informuoti mus prieš gamindami ir pirmiausia patvirtinkite dizainą pagal mūsų pavyzdį.
Kl .: Ar galite pagaminti gaminį mano pasirinkta spalva?
A: Taip, mes galime gaminti įvairių spalvų gaminius, tačiau gali būti taikomi minimalūs kiekiai arba papildomi mokesčiai.
K: Ar teikiate diegimo paslaugą?
A: Ne, mes nemontuojame produktų, bet juos labai paprasta įdiegti, jei nesate tikri, susisiekite su mumis.
K: Kada galiu gauti jūsų citatą?
A: Kai sužinosite savo išsamius reikalavimus.
K: Kaip aš galiu tau sumokėti?
A: Daug patogių pasirinkimo būdų: Paypal, T/T, L/C.
Populiarus Žymos: jr204-fk LCD ekranas, pilna klaviatūra, kalėjimo telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkti, geriausias, aukštos kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti















