RAUDONAS lauko avarinio baseino telefonas
﹄ Produkto aprašymas ﹃ JR210-1B RAUDONAS lauko avarinio baseino telefonas su vandalams{2}}atspariu rageliu Ragelis Telefonas, Vienas sparčiojo rinkimo mygtukas, Šaltai valcuoto plieno korpusas, Raudona spalva (kita spalva pagal pageidavimą), Vieneto dydis: 300*180*161(mm) šalto plieno viduje. korpusas, tvirtinimas prie sienos ﹄...
Aprašymas
﹄Produkto aprašymas﹃
JR210-1B RAUDONAS lauko avarinio baseino telefonas

| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +70 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |
﹄Savybės﹃
RAUDONAS lauko avarinio baseino telefonas
Ragelis Telefonas, Vienas sparčiojo rinkimo mygtukas, Šaltai{0}}valcuoto plieno korpusas, Raudona spalva (kita spalva pagal poreikį),
Vieneto dydis: 300 * 180 * 161 (mm)
Įrengtas anti-vandališkame-šaltai valcuoto plieno korpuse, tvirtinamas prie sienos-
★ Tvirtas korpusas, pagamintas iš nerūdijančio plieno arba-šaltai valcuoto plieno
★ Paviršinis montavimas, paprastas montavimas
★Lengva pastebėti - ryškią spalvą
★ Telefono linija maitinama analoginiam telefonui
﹄Programos﹃
RAUDONAS lauko avarinio baseino telefonas
JR210-SC karštosios linijos telefonas taksi serveriuidažniau naudojamas automobilių stovėjimo aikštelės, kalėjimai, geležinkelio / metro platformos, ligoninės, policijos nuovados, bankomatai, stadionai, pastato išorėjeir tt

Populiarus Žymos: RED lauko avarinio plaukimo baseino telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{0}}kokybės produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









