Sprogimui{0}}atsparus telefonas
Produkto aprašymas Sprogimui{0}}atsparūs klaviatūros telefonai su ekranu JREX106-SIP yra sukurti taip, kad užtikrintų saugų ir patikimą ryšį pavojingose vietose. Telefono aparatai buvo sukurti darbui naftos chemijos pramonėje, gauti ATEX, IECEx, EAC, INMETRO sertifikatai
Aprašymas
Produkto aprašymas


Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
JREX106-SIP sukurtas užtikrinti saugų ir patikimą ryšį pavojingose vietose.
Telefono aparatai buvo sukurti darbuinaftos chemijos pramonė, paprastai naudojamas naftos, gamtinių dujų, anglies ir kt. gamyboje, transportavimui ir perdirbimui.
Korpusas pagamintas iš smūgiams{0}}atsparaus GRP ir netgi atsparus rūgštims, šarmams ir tepalams.
| Korpuso medžiaga | Didelio poveikio stiklo pluoštu{0}}sustiprintas poliesteris |
| Spalvos | geltona, kitos spalvos pagal specialų užsakymą |
| Telefono medžiaga | Impact termoreaktingos dervos junginys |
| Klaviatūra | 20 dalių nerūdijančio plieno klaviatūra |
| Temperatūra | Veikia: nuo -45 laipsnių iki +70 laipsnio Saugojimas: nuo -45 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP66 |
| Skambėjimo tonas | Įprastas skardus 95 dBA 1 metro gylio garsas |
| Sprogimas Apsauga | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 laipsnis Db -40 laipsnių Mažiau arba lygu Ta Mažiau arba lygu +60 laipsniui / +40 laipsniui 1, 2, 22 zona |
| Santykinė drėgmė | Iki 95 % (ne{1}}kondensuojantis) |
| M.T.B.F. | Apskaičiuota, kad naudojant MTBF yra daugiau nei 50 000 valandų |
| Kablio jungiklio gyvenimas | >1 000 000 Operacijos |
Techninė specifikacija

Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Linija maitinama, ty ištraukta iš telefono linijos. Tam nereikia jokio išorinio kintamosios srovės tiekimo. |
| Maitinimo įtampa | Nuo 24 VDC iki 66 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | Maks. apie 90dB(A) 1 m atstumu |
| Žaibas / pereinamieji procesai | ITU{0}}T k .21 patobulintų lygių apsauga |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | Maitinimas per eternetą pagal IEEE 802.3af per atsarginę kabelių porą arba išorinį maitinimą, 12V DC |
| Energijos suvartojimas (PoE) | 2.5 W |
| SIP protokolas | SIP(Suderinamas su RFC 3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | 95dB(A) 1 m atstumu |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -40˚ iki +70˚C (nuo -22˚F iki +140˚F) |
| Laikymo temperatūra | -45 laipsnių iki +70 laipsnio (nuo -22 laipsnių F iki 158 laipsnių F) |
| Ekrano temperatūra | -10 laipsnių / +55 laipsnis |
Savybės

Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
★ Triukšmą{0}}sustabdantis mikrofonas
★ Magnetinis nendrinis kablio jungiklis, skirtas sumažinti dalių susidėvėjimą
★ Su klausos -aparatu suderinamas (HAC) imtuvas
★ Didelio{0}}smūgio termoreaktingos dervos pramoninis korpusas ir ergonomiškas, didelis{1}}apkrovimas
★ Korozijai{0}}atspari techninė įranga
★ Didelė vandeniui{0}}nelaidi metalinė klaviatūra, padengta uretanu
Pakavimas ir pristatymas

Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
| Vieneto dydis | 302 * 240 * 129 (mm) |
| Kartono dydis | 405 * 280 * 170 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 6,5 kg |
| Bendras svoris | 7,5 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |
Mūsų paslaugos

Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
✬ODM ir OEM produktai ar sprendimai
✬ Užsakymo pavyzdys yra labai sveikintinas
✬ Atnaujinkite gamybinį procesą ir parodykite pakuotės informaciją
✬Pristačius prekes, mes seksime jums prekes kartą per dvi dienas, kol gausite prekes.
✬ Kai gausite produktus, jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis ir mes laiku išspręsime problemas.
Mūsų įmonė

Sprogimui{0}}atsparus klaviatūros telefonas su ekranu
J&R yra Kinijoje{0}} įsikūrusi tvirtos ryšių įrangos projektuotoja ir gamintoja. Mūsų telefonai ir sistemos veikia aplinkoje, kurioje įprasti produktai neveikia.
(Visi mūsų telefono modeliai galimi analogine versija, IP/SIP versija ir GSM/2G/4G versija)
Gerai išstudijavę jūsų informaciją, nuoširdžiai tikimės užmegzti partnerystę su jūsų gerbiama įmone ir mes tikimės aptarnauti jus ir bendradarbiauti su jumis dėl visų mūsų produktų asortimento jūsų rinkoje.
Mes galime pasiūlyti jums visą savo produktų asortimentą ODM ir OEM sprendimai kad gerai atitiktų jūsų poreikius ir reikalavimus.
Populiarus Žymos: Sprogimui{0}}atsparus telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{1}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

VoIP sprogimui atsparus pramoninis telefonas
-

Automatinis{0}}analoginis pramoninis sprogimui atspa...
-

Apsaugos nuo sprogimo telefonas su blykste ir garsia...
-

Karštosios linijos automatinis rinkimas VoIP sprogim...
-

Sprogimui atsparus VoIP telefonas ATEX sertifikuotas...
-

Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas






