
90 dB tvirtas vandeniui nepralaidus pramoninis VoIP telefonas su transliacija
∫ Standartinis analoginis telefonas, SIP telefonas arba GSM/3G telefonas∫ Vandalams atsparus ragelis ir šarvuotas laidas∫ Apsauga nuo oro sąlygų iki IP67∫ Visa klaviatūra su atmintimi, 0–9 mygtukai gali būti užprogramuoti kaip greitojo rinkimo mygtukas. montavimas∫ Labai lengva valdyti, prižiūrėti ir valdyti
Aprašymas
﹄Prekės aprašymas﹃
90 dB tvirtas vandeniui nepralaidus pramoninis VoIP telefonas su transliacija
Šis JR101-FK-BS yra visiškai korozijai atsparaus aliuminio korpuso su oro sąlygoms nepralaidžiame korpuse su durimis, užtikrinančiomis visišką apsaugą nuo dulkių ir drėgmės patekimo, todėl gaminys yra labai patikimas su ilgu MTBF.
Nepaprastai lengva įdiegti. Kabelio įėjimas yra telefono apačioje, kad būtų išvengta dirbtinės žalos, o mygtukas yra atsparus oro sąlygoms ir vandalams.

| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | Nuo 24 V iki 65 V nuolatinės srovės |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA iki 100 mA DC |
| Skambėjimo garsumas | - 80 dB (A) 1 m atstumu |
| - 110 dB (A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) | |
| Rinkimo metodas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos sąnaudos | -Neveikos būsena: 1,5 W. -Aktyvus: 1.8W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Palaikykite kodeką | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Visiškai dvipusis |
| Skambėjimo garsas | - 90 ~ 95dB (A) 1 m atstumu - 110 dB (A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| 3G versija | |
| Maitinimo šaltinis | 12VDC |
| Energijos sąnaudos | -Neveikos būsena: 0,3 W. -Aktyvus: 1.5W |
| Ryšio tipas | Visiškai dvipusis |
| Skambėjimo garsas | 90 ~ 95dB (A) 1 m atstumu |
| Programos metodas | Nuotolinis programavimas SMS žinute |
| Dažnis | Versija: - Dviejų juostų WCDMA/HSDPA 850/1900MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz E versija: - Dviejų juostų UMTS/HSDPA 900/2100MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz J versija: - Dviejų juostų UMTS/HSDPA 850 (800)/2100 MHz - Keturių juostų GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | Nuo -25 ° C iki ~ 70 ° C |
| Laikymo temperatūra | Nuo -25 ° C iki -85 ° C |
﹄funkcijos﹃
90 dB tvirtas vandeniui nepralaidus pramoninis VoIP telefonas su transliacija

∫Standartinis analoginis telefonas, SIP telefonas arba GSM/3G telefonas
∫Vandalams atsparus ragelis ir šarvuotas laidas
∫Apsauga nuo oro sąlygų pagal IP67
∫Pilna klaviatūra su atmintimi, 0–9 mygtukai gali būti užprogramuoti kaip greitojo rinkimo mygtukas.
∫Montavimas prie sienos, paprastas montavimas
∫Labai lengva valdyti, prižiūrėti ir valdyti
﹄Pakavimo&stiprintuvas; Pristatymas﹃
90 dB tvirtas vandeniui nepralaidus pramoninis VoIP telefonas su transliacija

| Vieneto dydis | 204 *334 *126 (mm) |
| Dėžutės dydis | 200*300*440 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | perlų medvilnė, dėžutė |
| Bendras svoris | 7 kg |
| Grynas svoris | 6 kg |
Populiarus Žymos: 90 dB tvirtas vandeniui atsparus pramoninis voip telefonas su transliacija, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkti, geriausia, aukštos kokybės produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







