VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas
JR103-CB sukurtas balso ryšiui priešiškoje aplinkoje, kur patikimumas, efektyvumas ir saugumas yra itin svarbūs.
Aprašymas
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

Priekinė ir pagrindinė plokštė

Atgal & Box
Produkto aprašymas
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

ir drėgmės patekimas.
atsparus vandeniui ir dulkėms, o tai itin tinka esant aukštai temperatūrai ir lietingam klimatui.
kurios turi aukščiausios kokybės didelio stiprumo elektrinę klasę ir atsparumą dūmų susidarymui, atmosferos poveikiui,
ir korozinę aplinką. Tuo tarpu ragelyje yra klausos-aparatas
| Korpuso medžiaga | Lietas aliuminis, padengtas epoksidine danga |
| Spalvas | Geltona, kitos spalvos pagal specialų užsakymą |
| Telefono medžiaga | Cycoloy su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu |
| Klaviatūra | Nėra klaviatūros |
| Temperatūra | Veikimas: nuo -30 laipsnių iki +65laipsnį Saugojimas: nuo -40 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP66 |
| Skambėjimo tonas | Tipiškas šiurkštus 80 dBA 1 metro gylio garsas |
| Kabliukas jungiklis | Elektroninis/magnetinis be matomų judančių dalių |
| M.T.B.F. | Apskaičiuota, kad MTBF viršija50000 valandų naudojimo |
| Svoris | Iki5kg, priklausomai nuo pasirinkimo |
Techninė specifikacija
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +70 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |
Savybės
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

★ Aukštos-kokybės garsas - su integruota -indukcine kilpa
★ 6 nerūdijančio plieno klastojimo varžtai -, apsaugantys nuo vagystės ir klastojimo
★ Lengvai montuojamas - galimas tvirtinimas prie sienos arba stulpelio
Programos
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas
JR101-CBVoIP pramoninis telefonas SIP telefonasdažniau naudojamas rinkliavos stotis, degalinė, kasykla, požeminė vamzdžių galerija, tunelis, nuotekų gamykla, hidroelektrinė, plieno gamykla, maisto perdirbimo gamyklair taip toliau.

Pakavimas ir pristatymas
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

| Vieneto dydis | 204 * 334 * 109 (mm) |
| Kartono dydis | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 5 kg |
| Bendras svoris | 6 kg |

| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |
Individualūs priedai
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

J&R teikia LOGO spausdinimo ir priedų pritaikymo paslaugas.
Taip pat pateiksime tinkamus sprendimus pagal klientų poreikius.
KABLIS FUNKCIJA: Magnetiniai kabliukai pasirinktinai
KLAVIATŪROS FORMA:Apvalūs ir kvadratiniai mygtukai pasirinktinai
INDIKATORIAUS LEMPAS SPALVA:Raudona, geltona, mėlyna, žalia pasirinktinai
PAGRINDINĖS PLOKŠTĖS MODELIS:2G/3G/4G/SIP/GSM pasirinkimas
PROGRAMINĖS LAIDAS: Juodas garbanotas ragelio laidas arba nerūdijančio plieno spiralinis laidas
Jei turite kokių nors individualių reikalavimų, nedvejodami susisiekite su mumis.
Mūsų įmonė
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas

J&R Technology klientams siūlo platų specialių telefonų pasirinkimą ir unikalias muitinės paslaugas. Mūsų telefonas tinka visoms IP sistemoms, o daugeliui klientų esame suteikę puikius pagalbos sistemų sprendimus ir pritaikytą telefono paslaugą, kuri yra labai brandi telefono gamyboje.
DUK
VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas
Q: Ar turite kokį nors MOQ limitą?
A: Žemas MOQ, yra 1 vnt
Q: Ar galiu turėti užsakymo pavyzdį?
A:Taip, mes sveikiname mėginio užsakymą, kad patikrintume ir patikrintume kokybę. Priimtini mišrūs pavyzdžiai.
Q: O kaip dėl pristatymo laiko?
A:Paprastai per 2-5 darbo dienas. Sandėlyje turime medžiagų, skirtų daugumai karštų parduodamų produktų. O masinei gamybai reikia 2-4 savaičių, jei užsakymo kiekis viršija 100 vienetų.
K: Koks yra jūsų produktų kokybės standartas?
A:Patvirtintas CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikatas. Visos medžiagos yra aukštos kokybės ir naujos. Su griežta kokybe,kiekvienas telefonas turi būti kruopščiai išbandytas prieš išvežant iš gamyklos.
Q: Ar tinka spausdinti savo logotipą ant gaminių?
A:Taip. Prašome oficialiai informuoti mus prieš gamindami ir pirmiausia patvirtinkite dizainą pagal mūsų pavyzdį.
Kl .: Ar galite pagaminti gaminį mano pasirinkta spalva?
A: Taip, galime pagaminti įvairių spalvų gaminius, tačiau gali būti taikomi minimalūs kiekiai arba papildomi mokesčiai.
K: Ar teikiate diegimo paslaugą?
A: Ne, mes nemontuojame gaminių, bet juos labai paprasta įdiegti, jei nesate tikri, susisiekite su mumis.
K: Kada galiu gauti jūsų citatą?
A: Per 12 valandų
K: Kaip aš galiu jums sumokėti?
A: Daug patogių pasirinkimo būdų: Paypal, T/T, L/C.
Populiarus Žymos: VoIP pramoninis telefonas SIP telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{0}}kokybės produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













