4G / VoIP dvigubas{1}}režimas tinklo viešosios interneto prieigos taško stalinis telefonas
„Wi-“ viešosios interneto prieigos taškai palaikomi 4 GB „VoLTE“ balsu, todėl galima skambinti pagal srautą FM radijas, SMS, MP3SIM kortelių palaikymas, kad būtų sumažintas skambučių skaičius, SD kortelės palaikymas
Aprašymas
4G / VoIP dvigubas{1}}režimas tinklo viešosios interneto prieigos taško stalinis telefonas
- Palaikomi „Wi-fi“ viešosios interneto prieigos taškai
- 4 GB „VoLTE“ balsas, įgalinantis balso skambučius pagal srautą
- palaiko FM radiją, SMS, MP3
- SIM kortelės palaikymas, siekiant sumažinti skambučių skaičių
- SD kortelių palaikymas
Techninės specifikacijos
4G / VoIP dvigubas{1}}režimas tinklo viešosios interneto prieigos taško stalinis telefonas
| Prekė | Specifikacija |
| LCD dydis | 2.4 |
| LCD spalva | Spalva |
| Platforma | Spreadtrum 9820e |
| Tinklas | 4G All-Netcom (pritaikytas skirtingoms šalims ir regionams) |
Dažnis |
FDD-LTE: B1 / B3 / B7 / B20 / B28A |
| TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41 | |
| WCDMA: B1 / B2 / B5 / B8 | |
| GSM: B2/B3/B5/B8 | |
| WIFI | Palaiko IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Ble 4.0 |
| Baterija | 1000 mAh |
| Antena | Išorinis TNC arba įmontuota{0}}antena |
| Maitinimo šaltinis | Micro usb 5V įvestis |
Pagrindinė funkcija |
WIFI viešosios interneto prieigos taškas, VoLTE balsas, MP3 FM radijas, SMS, skambinti / priimti skambučius, |
| Laisvų rankų įranga, greitasis rinkimas, skambučių peradresavimas, orų prognozė ir kt | |
| Antenos sąsaja | Integruota / TNC nuimama antena (pasirinktinai) |
| Budėjimo režimas | Budėjimo režimas: 120 valandų pokalbio laikas<5hrs |
| Maitinimas | DC 5V/1A |
| Baterija | 3,7 V / 1000 mAh |
| Priedas | Laido ritė, ragelis, maitinimo adapteris,{0}}atsarginė baterija, naudotojo vadovas |
- Lengva montuoti ir lengva prižiūrėti Aiškus balsas ir jokio triukšmo
- Skambintojo ID (CLI ekranas)
- Išsaugo 10 gautų / 10 rinktų / 10 praleistų skambučių įrašų
- Angliškas LCD ir dėklas
- 12 grupių akordiniai skambučiai įeinantiems skambučiams
- Laisvų rankų funkcija
- Matavimo funkcija taksofonui
- Kalbėkite numerį anglų kalba (pasirinktis)
- Stiprus signalas dėl didelio stiprinimo antenos (3,5 dB - 5 dB)
- IP išankstinis{0}}nustatymas, leidžiantis sutaupyti skambučio kainą
- Kaip įprastas laidinio{0}}linijos telefono veikimo metodas
Taikymas
JR403-GP fiksuotas telefonas ypač tinka vertikalioms rinkoms, tokioms kaip svetingumas, sveikatos priežiūra, mažmeninė prekyba, vyriausybė, žiniasklaida ir pramogos, kur sukuriamos komunikacijos galimybės kaip kontekstinė darbo eigos programų dalis.




Populiarus Žymos: 4g/voip dual{1}}mode tinklo viešosios interneto prieigos taško stalinis telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{2}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti











