„WiFi“ belaidis telefonas, 4G/SIP tinklo stalinis telefonas
„Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai palaikomi 4 GB „VoLTE“ balsu, todėl galima skambinti pagal srautą FM radijas, SMS, MP3SIM kortelių palaikymas, kad būtų sumažintas skambučių skaičius, SD kortelės palaikymas
Aprašymas
„WiFi“ belaidis telefonas, 4G/SIP tinklo stalinis telefonas
JR401-GP fiksuotas telefonas yra daugiafunkcis ryšio terminalas, kuris yra labai praktiškas ir lengvai valdomas balso ryšio IP tinkluose VOIP terminalo produktas. Jis gali būti naudojamas plėtiniuose ir tinklo IP telefonų operacinėse įmonėse ir turi interneto prieigą Vartotojas. Jis gali prisijungti prie operatoriaus 4G tinklo, o ryšio kaina su operatoriaus pagalba yra itin maža. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip komunikacijos įrankis, pasižymintis dideliu našumu, dideliu stabilumu ir labiausiai atitinkančiu tradicinius naudojimo įvairiuose privačiuose tinkluose įpročius.
- Palaikomi „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai
- 4 GB „VoLTE“ balsas, įgalinantis balso skambučius pagal srautą
- palaiko FM radiją, SMS, MP3
- SIM kortelės palaikymas, siekiant sumažinti skambučių skaičių
- SD kortelių palaikymas
Techninės specifikacijos
„WiFi“ belaidis telefonas, 4G/SIP tinklo stalinis telefonas
| Prekė | Specifikacija |
| LCD dydis | 2.4 |
| LCD spalva | Spalva |
| Platforma | Spreadtrum 9820e |
| Tinklas | 4G All-Netcom (pritaikytas skirtingoms šalims ir regionams) |
Dažnis |
FDD-LTE: B1 / B3 / B7 / B20 / B28A |
| TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41 | |
| WCDMA: B1 / B2 / B5 / B8 | |
| GSM: B2 / B3 / B5 / B8 | |
| BEVIELIS INTERNETAS | Palaiko IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Ble 4. 0 |
| Baterija | 1000 mAh |
| Antena | Išorinė TNC arba įmontuota antena |
| Maitinimo šaltinis | Micro usb 5V įvestis |
Pagrindinė funkcija |
WIFI viešosios interneto prieigos taškas, VoLTE balsas, MP3 FM radijas, SMS, skambinti / priimti skambučius, |
| Laisvų rankų įranga, greitasis rinkimas, skambučių peradresavimas, orų prognozė ir kt | |
| Antenos sąsaja | Integruota / TNC nuimama antena (pasirinktinai) |
| Budėjimo režimas | Budėjimo režimas: 120 valandų pokalbio laikas<> |
| Maitinimas | DC 5V / 1A |
| Baterija | 3,7 V / 1000 mAh |
| Priedas | Vielos ritė, ragelis, maitinimo adapteris, atsarginė baterija, vartotojo vadovas |
Šio įrenginio VOIP parametrai
Šis įrenginys yra standartinis SIP protokolas, kuris puikiai suderinamas su visais rinkoje esančiais PBX sip serveriais.
| SIP protokolas | SIP 2.{1}} (RFC3261) |
| Perdavimo protokolas | UDP/TCP/TLS |
| DTMF | In-band, Out-of-band (RFC 2833) ir SIP INFO |
| Garso kodavimas |
G.722 / G.729 / AMR / AMRWB GSM/PCMA/PCMU/SPEEX/ILBC/DTMF/ISACWB/OPUS |
| Garso funkcija | AEC/VAD/CNG/AGC/ANS |
| SRTP | NĖRA/FORCE/PREFEREN |
| 3GPP | TS 24.605 |
| Skambučių perdavimo palaikymas | parama |
| STUDINIS | parama |
| SIP linija | 3 eilutės |



Populiarus Žymos: wifi belaidis telefonas, 4g/sip tinklo stalinis telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausi, aukštos kokybės produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Akustiniai telefonų gaubtai JR{0}}TH-01
-

Avarinis telefonas geležinkelio metro JR101-3B-SIP
-

Nerūdijančio plieno ragelio banko telefonas JR208-CB...
-

Kasybos telefonas su garsiakalbiu su švyturiu JR103-...
-

Vandeniui nepralaidus skubios pagalbos punktas JR104-2B
-

IP domofonai SIP domofonai VoIP domofonai




