Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
Korpuso medžiaga: nerūdijančio plieno korpusas
Ragelis medžiaga: ABS medžiagos ragelis su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu
Klaviatūra: Atspari orui liečiama skaitmeninė klaviatūra. Chromuotas raktas ir rėmas pagaminti iš cinko lydinio
Temperatūra:
Veikia: nuo -30 laipsnių iki +65 laipsnio
Saugojimas: nuo -40 laipsnių iki +75 laipsnių
Atsparumas oro sąlygoms: IP65
Aprašymas
Produkto aprašymas
JR212-FK.pdfDidmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
JR212-FK didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais yra korpusas nerūdijančio plieno korpuse su LCD ekranu, kuris pasižymi geru atsparumu oksidacijai ir karščiui. Yra garsumo valdymo mygtukasreguliuoti garsumą.

| Korpuso medžiaga | Nerūdijančio plieno korpusas |
| Spalvos | Raudona, Geltona, Pilka |
| Ragelis | ABS medžiagos ragelis su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu |
| Klaviatūra | Atspari orui jutiklinė skaitmeninė klaviatūra Chromuotas raktas ir rėmas pagaminti iš cinko lydinio |
| Temperatūra | Veikia: nuo -30 laipsnių iki +65 laipsnio Saugojimas: nuo -40 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP65 |
| Skambėjimo tonas | Šiurkštus vėgėlių tonas 80 dBA @ 1 metras tipiškas |
| Kablio jungiklis | Elektroninis / magnetinis, nematomas judančios dalys |
| Svoris | Iki 4 kg, priklausomai nuo pasirinkimo |
Gaminio specifikacija
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +65 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |


Savybės
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
★ LCD ekranas
★ Garsumo valdymo mygtukas
★ SUS316 nerūdijančio plieno korpusas
★ Standartinis analoginis pgone arba SIP telefonas

Programos ir projekto ekranas
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
JR212-FK didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais idealiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, kalėjimams, geležinkelio / metro platformoms, ligoninėms, policijos nuovadoms, bankomatams, stadionams, lauko pastatams ir kt.

Pakavimas ir pristatymas
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais
| Vieneto dydis | 247 * 130 * 132 (mm) |
| Kartono dydis | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 3,5 kg |
| Bendras svoris | 4 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |

Mūsų įmonė
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais

Mūsų klientai
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais

Mūsų partneriai
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais

Sertifikatų dalis
Didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais

Populiarus Žymos: didmeninė prekyba vandalams atspariais skaitmeniniais LCD telefonais, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{0}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













