Mokyklos antivandalų telefonas
JR202-CB School Anti Vandal Telefono korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, su pramoniniu ABS ir PC medžiagų rageliu bei įmontuotu tempiančiu plieniniu lynu, tempimo jėga iki 200 KG.
Aprašymas
Produkto aprašymas
Mokyklos antivandalų telefonas

JR202-CB School Anti Vandal Telefono korpusas pagamintas išnerūdijančio plieno, įrengtas pramoninisABS ir PC medžiagos ragelisir įmontuota-tempiamas plieninis lynas, tempimo jėga iki 200 KG.
Aukštos{0}}kokybės medžiagos, todėl telefonas yra puikusanti-vandalų ir atsparus vandeniuicharakteristikos.
Vartotojai gali paskambinti pagalbos centrui tiesiog pakeldami ragelį.
| Korpuso medžiaga | Šaltai valcuoto plieno korpusas |
| Spalvos | RAUDONA, GELTONA, PILKA |
| Telefono medžiaga | ABS medžiagos ragelis su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu |
| Klaviatūra | Nėra klaviatūros |
| Temperatūra | Veikia: nuo -30 laipsnių iki +65 laipsnio Saugojimas: nuo -40 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP55-IP65 |
| Skambėjimo tonas | Tipiškas šiurkštus 80 dBA 1 metro gylio garsas |
| Kablio jungiklis | Elektroninis/magnetinis be matomų judančių dalių |
| M.T.B.F. | Apskaičiuota, kad naudojant MTBF viršija 50 000 valandų |
| Svoris | Iki 4 kg, priklausomai nuo pasirinkimo |
Techninė specifikacija
Mokyklos antivandalų telefonas

| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +65 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |
Savybės
Mokyklos antivandalų telefonas
AUKŠTINĖ KOKYBĖ
Apsauga nuo oro sąlygų IP65
Atsparus oro sąlygoms ir korozijai telefonas
Suderinamas su CE, FCC, IOS9001, ROSH


RAGANIS
Specialiai suprojektuota apsaugos nuo -gadinimo ragelis,
naudoti importuotą kompiuterį ir ABS kompozitą,
nerūdijančio plieno ištraukiama žarna,
vidinė konstrukcija atspari tempimo jėgai plieninė virvė.
Atspari tempimo jėgai 200KG

★ Vandalams atsparus šarvuotas laidas ragelis
★ Tvirtas korpusas, pagamintas iš tvirto -šaltai valcuoto plieno (CRS)
★ Programuojamas automatiniam{0}}rinkimui
★ Atspari oro sąlygoms IP65 apsauga
Programos
Mokyklos antivandalų telefonas
Mokyklos antivandalų telefonasTelefonas idealiai tinkaautomobilių stovėjimo aikštelės, kalėjimai, geležinkelio / metro platformos, ligoninės, policijos nuovados, bankomatai, stadionai, pastato išorėjeir kt.
▼J&R Oro uosto fojė projektas Kuveite ▼J&R pagalbos telefono projektas JK



▲J&R nacionalinio banko projektas Meksikoje

Pakavimas ir pristatymas
Mokyklos antivandalų telefonas

| Vieneto dydis | 240 * 100 * 106 (mm) |
| Kartono dydis | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 2,7 kg |
| Bendras svoris | 3,5 kg |

| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |
Priežiūra ir priežiūra
Mokyklos antivandalų telefonas

Telefonui nereikia priežiūros-. Vis dėlto, jei darbo vieta yra labai užteršta dulkėmis, riebalais, alyva ir pan., prietaisą reikia retkarčiais išvalyti. Drėgna šluoste nuvalykite dulkes nuo imtuvo ir įrenginio.
Įspėjimas! Niekada nenaudokite aštrių daiktų valymui. Nenaudokite kitų poliravimo ar abrazyvinių medžiagų.
Judančios korpuso dalys NEGALIMA (!) būti padengtos tepalais, tokiais kaip alyva, tepalai ir pan.!
Mūsų įmonė
Mokyklos antivandalų telefonas

J&R yra Kinijoje sukurtas ir tvirtos ryšių įrangos gamintojas. Mūsų telefonai ir sistemos veikia aplinkoje, kurioje įprasti produktai neveikia.
(Visi mūsų telefono modeliai galimi analoginei versijai, IP / SIP versijai, GSM / 3G / 4G versijai)
Gerai išstudijavę jūsų informaciją, nuoširdžiai tikimės užmegzti partnerystę su jūsų gerbiama įmone ir mes tikimės aptarnauti jus ir bendradarbiauti su jumis dėl visų mūsų produktų asortimento jūsų rinkoje.
Mes galime pasiūlyti jums visą savo produktų asortimentą ODM ir OEM sprendimas kad gerai atitiktų jūsų poreikius ir reikalavimus.
Mūsų klientai
Mokyklos antivandalų telefonas

Populiarus Žymos: mokyklos antivandalinis telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{0}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Pramoninis greitasis{0}}telefonas JR101-4B
-

Greitasis rinkimas SOS Avariniai orai atsparūs telef...
-

VoIP oro sąlygoms atsparių telefonų gamintojas
-

Vandeniui nepralaidus skubios pagalbos punktas JR104-2B
-

VoIP pavojingų zonų telefonai JR101-FK-VoIP
-

Pramoninis laisvų rankų įrangos avarinis telefonas s...











