Tvirta visa klaviatūra, apsauganti nuo{0}}sabotažo SIP telefonas
Ragelis Telefonas, Visiškai metalinė klaviatūra (16 klavišų), Raudona spalva (kita spalva pagal poreikį), Šaltai valcuotas plieninis
Aprašymas
Tvirta, visa klaviatūra, apsauganti nuo{0}}sabotažo SIP telefonas
Jis puikiai tinka naudoti šalia greitkelio, tačiau dažnai naudojamas universitetų ir kolegijų miesteliuose, gatvėse, viešosiose aikštėse, automobilių{0}}parkeliuose, policijos nuovadose, lauko pastatuose, prekybos centruose, pramoninėse zonose ir atokiose vietovėse.
- Ragelis Telefonas, Metalinė klaviatūra (16 klavišų), Raudona spalva (kita spalva pagal poreikį), Šaltai valcuoto plieno korpusas,{1}}
- Vieneto dydis: 248 * 195 * 132 (mm)
- Įrengtas anti-vandališkame-šaltai valcuotame plieniniame korpuse, tvirtinamas prie sienos{2}}

| SIP/VoIP versija | |
| Skambinimas |
PoE arba 12V DC |
| Maitinimas | -Tuščia eiga: 1,5 W / -Aktyvus: 1,8 W |
| Žaibas / pereinamieji procesai | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Programavimas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Skambėjimo tonas | Pilnas dvipusis |
| M.T.B.F. | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu / - 110 dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Žaibas / pereinamieji procesai | Apskaičiuota, kad naudojant MTBF viršija 50 000 valandų |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 65 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +70 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |
| Paketas | |
| Vieneto dydis: | 130*246*133 (mm) |
| Pakavimo medžiagos: | perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris: | 1,5 kg |
Gaminio specifikacija
Tvirta, visa klaviatūra, apsauganti nuo{0}}sabotažo SIP telefonas
★ Vandalams atsparus šarvuotas laidas ragelis
★ Bendravimas telefonu yra aiškus ir garsus
★ Atspari vandeniui ir vandalams klaviatūra
★ Šaltai valcuotas plieninis korpusas, stipri apsauga nuo smurto


Programos ir projekto rodymas
Tvirta, visa klaviatūra, apsauganti nuo{0}}sabotažo SIP telefonas
JR207-FK PCB Vandalams atsparus SIP telefonas idealiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, kalėjimams, geležinkelio / metro platformoms, ligoninėms, policijos nuovadoms, bankomatams, stadionams, lauko pastatams ir kt.

Pakavimas ir pristatymas
Tvirta, visa klaviatūra, apsauganti nuo{0}}sabotažo SIP telefonas
| Vieneto dydis | 248 * 195 * 132 (mm) |
| Kartono dydis | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 2,5 kg |
| Bendras svoris | 3,5 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei apmokėsite šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) |
Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |

Populiarus Žymos: tvirta, visa klaviatūra, apsaugantis nuo sabotažo
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Tvirtas sieninis telefonas virtuvei JR202-FK
-

Vandalams atsparus telefonas su aukštos kokybės LCD ...
-

Antivandalams atsparus telefono tiekėjas
-

Vandalams atsparus banko telefonas / bankomatas JR20...
-

Kalėjimo telefonas / kalinių telefonas JR201-FK-VC
-

Neperšlampamas, dulkėms atsparus, švaraus kambario d...



