IP67 pramoninis oro sąlygoms atsparus laisvų rankų telefonas JR104-SC-analoginis
Medžiaga: aliuminio lydinys Atsparus oro sąlygoms: IP67Versija: Analoginis, VoIP, GSM, 2GSpalva: Geltona (arba pasirenkama) Montavimas: Tvirtinimas prie sienos/stulpelio Dydis: 204*334*74 mmNeto svoris: 6 KGGarantija: 2 metai Greitis:{7V}}
Aprašymas
Produkto aprašymas: JR104-SC-Analogue
Šis oro sąlygoms atsparus sparčiojo rinkimo domofonas yra visiškai patalpintas korozijai{0}}atspariame lietaus aliuminio atmosferos poveikiui atspariame dėkle su durelėmis, užtikrinančiomis visišką apsaugą nuo dulkių ir drėgmės patekimo, todėl gaminys yra labai patikimas su ilgu MTBF.

IP67 pramoninio oro atsparumo rankų-nemokamų telefonų taikymas
Šis laisvų rankų{0}}atsparus oro sąlygoms telefonas yra labai populiarus tuneliuose, kasybos, jūrų laivybos, metro, metro stotyse, geležinkelio platformose, greitkelių pusėje, viešbučiuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, plieno gamyklose, chemijos gamyklose, elektrinėse ir susijusiuose sunkiuose{1}}pramoniniuose įrenginiuose ir kt.

Pagrindinė ypatybėIP67 pramoninis oro sąlygoms atsparus rankų{1}}telefonas
Standartinis Analoginis/SIP/GSM/2G telefonas
Korozijai atsparus aliuminio korpusas
Tvirtas ir{0}}atsparus oro sąlygoms iki IP66-67
Laisvų rankų įranga, programuojama automatiniam rinkimui{0}}
Tvirtinimas prie sienos/stulpelio, paprastas montavimas
Maitinamas telefono linija (analoginis)
Išorinis maitinimo šaltinis arba PoE (SIP{0}}VoIP)
RJ45 prievadas SIP telefonui
Atitinka CE, FCC, ISO9001, RoHS reikalavimus
Techniniai parametraiIP67 pramoninis oro sąlygoms atsparus rankų{1}}telefonas
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | - 80dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Rinkimo būdas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +65 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -40 laipsnių iki +75 laipsnio |

Paketas išIP67 pramoninis, atsparus oro sąlygoms, rankų-laisvas telefonas
| Vieneto dydis: | 204*334*74 mm (A*P*G) |
| Dėžutės matmenys: | 200 * 300 * 440 mm (A * P * A) |
| Pakavimo medžiagos: | perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris: | 5 kg |
| Bendras svoris: | 6 kg |
Mūsų įmonė
„J&R Technology Ltd“, įkurta 2012 m. Honkonge, Kinijoje, yra pirmaujanti pramonės projektuotoja ir gamintoja.
telefonai ir ryšių sistemos, skirtos optimizuoti ryšį ir saugumą visuomenės saugumo, transporto,
naftos ir dujų pramonė bei platus sektorių pasirinkimas kasdieniam darbui ir kritinėms akimirkoms.
Turime nacionalinius aukštųjų{0}}technologijų įmonių ir valdymo sertifikatus, pvz., ISO9001, ISO14001 ir ISO45001.
Mūsų gaminiai turi esminius sertifikatus, tokius kaip CCC, CE, FCC ir RoHS, kad atitiktų vidaus ir tarptautinius reikalavimus.
Taip pat turime saugos sertifikatus, tokius kaip CNEX, IECEX, ATEX, EAC ir INMETRO, produktų patentus ir programinės įrangos autorių teises.
Su daugiau nei dešimties metų kaupimosi ir kritulių, lauke, didelės drėgmės, didelio triukšmo, pavojingose zonose ir kt.
Ypatingos aplinkos charakteristikos, J&R sukūrė visą komunikacijos produktų ir specialių sprendimų seriją
atsparios vandeniui, -sprogimui, anti-vandalams, anti-triukšmo galimybės, pagrįstos analoginėmis, VoIP ir GSM ryšio technologijomis.
Remdamiesi tvirta klientų aptarnavimo sistema, greitai patenkiname įvairius klientų poreikius 120+ šalyse.
Glaudžiai bendradarbiauja su tokiais pasauliniais milžinais kaip ABB, Thales, Honeywell, ALSTOM, Siemens, SNCF, VINCI, CGN, CNOOC, Sinopec,
ONGE, Petrobras, WANHUA, ZPMC ir kt., mes laikomės vertybių „Pirmiausia klientas, sąžiningumas ir altruizmas bei pokyčių priėmimas“.
J&R vystosi kartu su partneriais, kad atitiktų pramonės poreikius ir kartu suteiktų išskirtinę vertę klientams.

Populiarus Žymos: ip67 pramoninis oro sąlygoms atsparus laisvų rankų telefonas jr104-sc-analoginis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausi, aukštos kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti











