IP66-IP67 vandeniui atsparus tunelio telefonas JR101-FK-analogas
Spalva: geltona arba pritaikyta
Neto svoris: 6 kg
Medžiaga: aliuminio lydinys
Sertifikatas: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Funkcija: nepralaidi vandeniui
Funkcija: visa klaviatūra ir ragelis
Dydis: 339 * 246 * 126 (mm)
Pakuotė: "Pearl Cotton", kartoninė dėžutė
Modulis: analoginis / SIP / GSM / 3G
Montavimas: montuojama siena / kolona
Aprašymas
Prekės aprašymas
Pilna klaviatūra IP66-IP67 vandeniui atsparus VoIP oranžinis tunelio telefonas
Kaip atsparus atmosferos poveikiui telefonui, jis visiškai apsaugotas nuo korozijai atsparaus lieto aliuminio nepralaidus korpuso su durelėmis, užtikrinančiomis visišką apsaugą nuo dulkių ir drėgmės patekimo, todėl labai patikimas gaminys su ilga MTBF. 
Specifikacija
Pilna klaviatūra IP66-IP67 vandeniui atsparus VoIP oranžinis tunelio telefonas
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Iš analoginio telefono tinklo |
| Maitinimo įtampa | 24 VDC iki 65 VDC |
| Tiekimo srovė | 20 mA iki 100 mA DC |
| Ringerio tomas | - 80 dB (A) 1 m atstumu - 110 dB (A) 1 m atstumu (išoriniam ragų garsiakalbiui) |
| Rinkimo metodas | DTMF režimas pagal ITU-T rekomendaciją Q.23. |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos sąnaudos | -Idle: 1.5W-Active: 1.8W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Parama "Codec" | G.711 A / U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Visiškas dvipusis |
| Ringerio tūris | - 90 ~ 95 dB (A) atstumu nuo 1 m iki 110 dB (A) 1 m atstumu (išoriniam ragų garsiakalbiui) |
| 3G versija | |
| Maitinimo šaltinis | 12V DC |
| Energijos sąnaudos | -Idle: 0.3W-Active: 1.5W |
| Ryšio tipas | Visiškas dvipusis |
| Ringerio tūris | 90 ~ 95 dB (A) 1 m atstumu |
| Programos metodas | Nuotolinis programavimas SMS |
| Dažnumas | Versija: - Dvigubos juostos WCDMA / HSDPA 850 / 1900MHz - Keturių dažnių juostos GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz E versija: - Dvigubos juostos UMTS / HSDPA 900 / 2100MHz - Keturių dažnių juostos GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz J versija: - Dvigubos juostos UMTS / HSDPA 850 (800) / 2100MHz - Keturių dažnių juostos GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | Nuo -25 ° C iki + 70 ° C |
| Laikymo temperatūra | Nuo -25 ° C iki + 85 ° C |
Paraiška
Oro uostas, bankas, kioskas, liftas, universitetas, viešbutis, ligoninė, gamykla, nafta ir dujos, Lauko stotis, tiltas, geležinkelio stotis, geležinkelio stotis, Mine, armija ir susijusi pramonė ir kt.


Funkcija
Pilna klaviatūra IP66-IP67 vandeniui atsparus VoIP oranžinis tunelio telefonas
Metalo bodied oras ir vanduo atsparus VoIP telefonas
Kaip oro nepraleidžiantis telefonas, jis visiškai apsaugotas nuo korozijai atsparaus lieto aliuminio nepralaidus korpuso, kurio durelės yra visiškai apsaugotos
nuo dulkių ir drėgmės patekimo, todėl labai patikimas produktas su ilgu MTBF.
Idealiai tinka metro, geležinkelio, greitkelio, jūrų, kasybos, tunelių, plieno gamyklų, chemijos gamyklų, elektrinių ir su jais susijusių pramonės šakų naudojimui.
VoIP / SIP telefonas
Tvirta konstrukcija, atspari vandalui
Visi oro apsaugai IP66-67
Atsparūs įsilaužimui
Paprastas montavimas
Greitas prijungimas prie terminalo
Programuojama per interneto sąsają
Negandanti atmintis
Magnetinio nendrės kablys perjungia, kad sumažintų susidėvėjusias dalis
Voice over Internet Protocol (taip pat vadinamas VoIP, IP telefonija,
Interneto telefonija, plačiajuosčio ryšio telefonija, plačiajuostis ryšys ir balso perdavimas plačiajuosčiu ryšiu) yra balso pokalbių peradresavimas internetu arba per kitą IP tinklą.
DC 5V maitinimas arba "PoE" ("Power Over Ethernet")
Papildomos sąsajos nereikia
Tinklalapio konfigūracija
Realiojo laiko signalizacijos ataskaitų teikimas
SIP suderinama
RJ45 LAN arba WAN tiesioginis ryšys
Automatinis peradresavimas (perėjimas) per atminties sąrašą
Automatinis atsakymas
Multicast Capable
Jungtis: RJ45 Ethernet lizdas per IP67 kištukinę jungtį.
Paslaugų kokybė (QoS): užtikrinamas optimalus balso perdavimas
Paslaugos tipas (ToS): didelis našumas ir patikimumas (RFC3168)
ISDN vartai atitikimas: prijunkite bet kokį SIP suderinamą VoIP / ISDN šliuzą, kad skambintumėte ir gautumėte skambučius iš ISDN
SIP (sesijos inicijavimo protokolas) RFC3261
Integruotas atleidimas iš darbo: gali nukreipti skambučius į 2-ąją PBX
TR069 (techninė ataskaita 069): pažangios būsenos stebėsena ir kontrolė
Konfigūracija: žiniatinklio sąsaja arba serverio konfigūracijos failas. Statinis IP adreso nustatymas arba DHCP.
Galima masinė konfigūracija.
Suderinamas su standartinėmis SIP protokolo VOIP telefonų sistemomis. ("Asterisk", "Cisco", "Mitel", "Elastix", "Freeswitch", "MiniSipServer", "Yeastar MyPBX" ir kt.) 


Pakavimas ir pristatymas
Pilna klaviatūra IP66-IP67 vandeniui atsparus VoIP oranžinis tunelio telefonas
Vieneto dydis: 339 * 246 * 126 (mm)
Dėžutės dydis: 200 * 300 * 440 (mm)
Pakavimo medžiagos: Pearl cotton, Carton
Neto svoris: 6 kg
Bendras svoris: 7 kg

Sertifikatai 
Mūsų kompanija
"J & R" yra Kinijoje veikianti patikima ryšių įrangos projektavimas ir gamyba. Mūsų telefonai ir sistemos veikia ir, galiausiai, aplinkoje, kurioje nereikia reguliarių produktų.
(Visas mūsų telefono modelis galimas analoginei versijai, IP / SIP versija, GSM / 3G versija)
Po to, kai gerai išmoksite savo informaciją, mes nuoširdžiai tikimės, kad pradėsime bendradarbiauti su savo gerbiamu kompnay.and mes tikimės, kad tarnauti jums ir bendradarbiauti su jumis dėl visų mūsų produktų asortimentą savo rinkoje.
Mes galime pasiūlyti Jums visą mūsų gaminių asortimentą su ODM & OEM sprendimu, kad atitiktų jūsų poreikius ir reikalavimus gerai.
ir mes palaikysime jums geriausią produkto sprendimą ir costeffective sprendimą, kuris padės jums projekto reikalavimą ir rinkodaros pasiūlymą.



Pasirinkite J & R technologiją, pasirinkite patikimas derybas!
Populiarus Žymos: automatiškai pakabinamas telefonas, be balso telefono, gamyklinis viešasis telefonas, pagrindinis telefonas, senovinių telefonų rinkinys, apsaugos klaviatūros telefonas, standartinis telefono aparatas, vandeniui nepralaidus telefono aparatas, senojo stiliaus telefonas, tvirtos zonos telefonai, elektrinės telefonas, pramoninis vandeniui atsparus telefono numeris , Madingas telefonas, avarinis laidinis telefonas, pramoninės telefonijos sistemos, aušintuvai, senovinis telefonas, banko avarinis telefonas, automatinis telefono surinkimas, apsauginis sieninis telefonas, nemokamas telefono saugumas, pramoninės apsaugos sistema, pigus apsaugos telefonas, automatikos sistema, nerūdijančio plieno viešasis telefonas , "Metro" pagalbos telefonas, "Weatherproof" telefonas be durų, pajūryje "SOS" telefonas, terminalo pardavimas telefonu.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













