Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
Zonų klasifikacija: Zone1 ir Zone2
Korpuso medžiaga: Lietas aliuminis, padengtas epoksidine milteliniu būdu.
Telefono medžiaga: Cycoloy su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu
Taikymas: chemijos gamykla, anglies kasykla, elektrinės, ginkluotosios tarnybos ir sunkioji pramonė... ...
Aprašymas
Produkto aprašymas
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
Fiksuoto sprogimui atsparaus telefono 1 zonos apvalkalas yraišmestasaliuminio lydinys, o telefono paviršius apipurkštasFranklininė elektra, kuris turistiprus atsparumas smūgiamsirapsauginis veikimas. Ragelis priima lauko viešąjį telefono ragelį ir aprūpinanerūdijančio plieno šarvuotas laidas. Telefono grandinės komponentai perkami ir gaminami pagal lauko standartus. Grandinė yra apdorota griežtai atspariu -sprogimui ir apsaugai.

| Apsauga nuo sprogimo | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 laipsnis Db -40 laipsnių Mažiau arba lygu Ta Mažiau arba lygu +60 laipsniui / +40 laipsniui 1, 2, 22 zona |
| Spalvos | Galimos keturios spalvos: Oranžinė, geltona, raudona ir mėlyna |
| Ragelis | Su triukšmą slopinančiu mikrofonu, efektyviam bendravimui iš triukšmingų vietų (Šarvuotas SS laidas atlaiko grubų apdorojimą, neprivalomas juodam garbanuotam laidui) |
| Klaviatūra | Atspari oro sąlygoms visa klaviatūra, klavišų skaičius (IŠ VISO 15 KLAVIŠŲ): 0–9,*,#,Perrinkti, Nutildyti, Perrinkti paskutinį numerį |
| Temperatūros klasifikacija | T4 |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP66 - IP67 |
| Skambėjimo tonas | Įtaisytas{0}}išorinis skambutis, suteikiantis skvarbų skambinimo signalą (85 dbA@1 metras) |
| Kablio jungiklis | Elektroninis/magnetinis be matomų judančių dalių |
| M.T.B.F. | Apskaičiuota, kad naudojant MTBF viršija 50 000 valandų Santykinė drėgmė: iki 95 % (nekondensuojanti) |
| Svoris | Iki 8 kg, priklausomai nuo pasirinkimo |
Gaminio specifikacija
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1

Savybės
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
★ Zonų klasifikacija: 1 zona ir 2 zona
★ Atsparus sprogimui ir oro sąlygoms bei dulkėms
★ Standartinis SIP/VoIP telefonas
★ ITU{0}}T k.21 patobulintų lygių apsauga
★ Tvirtinimo dangtelio varžtai neleidžia prarasti montavimo metu

Programos
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1naudojamas chemijos gamyklose, anglies kasyklose, elektrinėse, ginkluotosiose tarnybose ir sunkiojoje pramonėje, kurioms nepalankiomis sąlygomis reikalinga labai patikima ir nuo sprogimo apsauganti telefonija.

Pakavimas ir pristatymas
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
| Vieneto dydis | 204 * 334 * 126 (mm) |
| Kartono dydis | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 8 kg |
| Bendras svoris | 8,8 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |

Mūsų įmonė
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1
J&R, kaip pirmaujanti pramoninių telefonų gamintoja Kinijoje, pandemijos metu vis dar tobulina savo prekės ženklus ir produktus. J&R, laikydamasi į žmones -orientuotų, saugaus-pirmųjų telefonų gamybos gairių, šiuo laikotarpiu vykdėme reklaminę veiklą, bet taip pat padedame užsienio klientams įsigyti būtiniausių gyvenimo reikmenų, stengiamės patenkinti maksimalius klientų poreikius.

Mūsų klientai
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1

Mūsų partneriai
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1

Sertifikatų dalis
Fiksuota sprogimui atspari telefono zona 1

Populiarus Žymos: fiksuoto sprogimui atsparaus telefono zona 1, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{1}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

SIP pramoninis sprogimui atsparus telefonas
-

Karštosios linijos sprogimui{0}}atsparus VoIP telefonas
-

Analoginis sprogimui{0}}atsparus telefonas JREX106-A03
-

Sprogimui atsparus automatinis transliavimas{0}}tele...
-

IECEX patvirtinti analoginiai sprogimui atsparūs tel...
-

ATEX ir IECEx 1 ir 2 zonos, jutiklinis -tonų sprogim...







