Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas
Spalva: geltona arba pritaikyta
Medžiaga: didelio smūgio stiklo pluoštu{0}}sustiprintas poliesteris
Sertifikatas: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Dydis: 204*334*126(mm)
Montavimas: Tvirtinimas prie sienos / Tvirtinimas prie stalo
Apsaugos nuo patekimo laipsnis: IP66
Garantija: 2 metai
Funkcija: SOS
Funkcija:-sprogimui ir oro sąlygoms atsparus telefonas
Aprašymas
Produkto aprašymas
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas


JREX106-SIP sukurti taip, kad užtikrintų saugų ir patikimą ryšįpavojinga zonas.
Korpusas pagamintas išsmūgiams ir smūgiams-atsparus GRPir net atsparus rūgštims, šarmams ir tepalams.
Jis sukurtas siekiant užtikrinti maksimalų naudotojo komfortą, remiantis pramonės standartais ir dešimtmečius įgyta pirmaujančia rinkos patirtimi bei žiniomis{0}}.
| Korpuso medžiaga | Didelio poveikio stiklo pluoštu{0}}sustiprintas poliesteris |
| Spalvos | geltona, kitos spalvos pagal specialų užsakymą |
| Telefono medžiaga | Didelio poveikio termoreaktingos dervos junginys |
| Klaviatūra | Nėra klaviatūros |
| Temperatūra | Veikia: nuo -45 laipsnių iki +70 laipsnio Saugojimas: nuo -45 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP66 |
| Skambėjimo tonas | Įprastas skardus 95 dBA 1 metro gylio garsas |
| Sprogimas Apsauga | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 laipsnis Db -40 laipsnių Mažiau arba lygu Ta Mažiau arba lygu +60 laipsniui / +40 laipsniui 1, 2, 22 zona |
| Santykinė drėgmė | Iki 95 % (ne{1}}kondensuojantis) |
| M.T.B.F. | Apskaičiuota, kad naudojant MTBF viršija 50 000 valandų |
| Kablio jungiklio gyvenimas | >1 000 000 Operacijos |

Techninė specifikacija
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas
![]()
| Analoginė versija | |
| Maitinimo šaltinis | Linija maitinama, ty ištraukta iš telefono linijos. Tam nereikia jokio išorinio kintamosios srovės tiekimo. |
| Maitinimo įtampa | Nuo 24 VDC iki 66 VDC |
| Tiekimo srovė | Nuo 20 mA DC iki 100 mA DC |
| Skambučio garsumas | Maks. apie 90dB(A) 1 m atstumu |
| Žaibas / pereinamieji procesai | ITU{0}}T k .21 patobulintų lygių apsauga |
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | Maitinimas per eternetą pagal IEEE 802.3af per atsarginę kabelių porą arba išorinį maitinimą, 12V DC |
| Energijos suvartojimas (PoE) | 2.5 W |
| SIP protokolas | SIP(Suderinamas su RFC 3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | 95dB(A) 1 m atstumu |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -40˚ iki +70˚C (nuo -22˚F iki 140˚F) |
| Laikymo temperatūra | -45 laipsnių iki +70 laipsnio (nuo -22 laipsnių F iki 158 laipsnių F) |
| Būstas SMC/BMC | -80 laipsnių iki +180 laipsnio (nuo -112 laipsnių F iki 380 laipsnių F) |

Savybės
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas


★ Triukšmą slopinantis mikrofonas
★ Magnetinis nendrinis kablio jungiklis, skirtas sumažinti dalių susidėvėjimą
★ Su klausos -aparatu suderinamas (HAC) imtuvas
★ Didelio poveikio termoreaktingos dervos pramoninis korpusas ir ergonomiškas, labai atsparus
★ Korozijai atspari aparatūra
★ Tiesioginis rinkimas į priskirtą vietą

Pakavimas ir pristatymas
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas


| Vieneto dydis | 204*334*126 mm (A*P*G) |
| Kartono dydis | 200*300*440 mm (A*P*G) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 6,5 kg |
| Bendras svoris | 7,5 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei apmokėsite šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |

Bendradarbiavimo partneriai
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas


Kaip patikimas įvairių pramoninių telefonų tiekėjas, mes dalinamės įranga ir sistemomis su įvairiais klientais ir vartotojais visame pasaulyje.
Profesionalus aptarnavimas ir puiki kokybė padarė musmėgaukitės reputacija daugiau nei 80 šalių, įskaitant JAV, Kiniją, Tailandą, Malaiziją, Turkiją, Izraelį, Graikiją, Ispaniją, Prancūziją, JK, Daniją, Pietų Afriką, Australiją, Meksiką, Kolumbiją, Čilę ir kt.

Mūsų įmonė
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas


J&R yra vienas profesionaliausių pagalbos telefonų, pramoninių telefonų, sprogimui{0}}atsparių telefonų ir viešųjų telefonų gamintojų Azijoje.
Sėkmingas bendradarbiavimas su tūkstančiais klientų visame pasaulyje ir parama šimtams projektų padarė mus patikimais ir populiariais pramoninių telefonų ir telefonų priedų tiekėjais.
Mūsų pagrindiniai produktai yra oro sąlygoms atsparūs telefonai, sprogimui atsparūs telefonai, kalėjimo telefonai, skubios pagalbos telefonai, lifto telefonai, akustinės telefonų būdelės ir telefonų rinkiniai.

DUK
Analoginis pramoninis sprogimui{0}}atsparus telefonas

Kl .: Ar turite kokių nors MOQ apribojimų?
A: Žemas MOQ, yra 1 vnt
Q: Ar galiu turėti užsakymo pavyzdį?
A:Taip, mes sveikiname mėginio užsakymą, kad patikrintume ir patikrintume kokybę. Priimtini mišrūs pavyzdžiai.
Q: O kaip dėl pristatymo laiko?
A:Paprastai per 2-5 darbo dienas. Sandėlyje turime medžiagų, skirtų daugumai karštų parduodamų produktų. O masinei gamybai reikia 2-4 savaičių, jei užsakymo kiekis viršija 100 vienetų.
K: Koks yra jūsų produktų kokybės standartas?
A:Patvirtintas CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 sertifikatas. Visos medžiagos yra aukštos kokybės ir naujos. Su griežta kokybe,kiekvienas telefonas turi būti kruopščiai išbandytas prieš išvežant iš gamyklos.
Q: Ar tinka spausdinti savo logotipą ant gaminių?
A:Taip. Prašome oficialiai informuoti mus prieš gamindami ir pirmiausia patvirtinkite dizainą pagal mūsų pavyzdį.
Kl .: Ar galite pagaminti gaminį mano pasirinkta spalva?
A: Taip, galime pagaminti įvairių spalvų gaminius, tačiau gali būti taikomi minimalūs kiekiai arba papildomi mokesčiai.
K: Ar teikiate diegimo paslaugą?
A: Ne, mes nemontuojame gaminių, bet juos labai paprasta įdiegti, jei nesate tikri, susisiekite su mumis.
K: Kada galiu gauti jūsų citatą?
A: Per 12 valandų
K: Kaip aš galiu jums sumokėti?
A: Daug patogių pasirinkimo būdų: Paypal, T/T, L/C.

Populiarus Žymos: analoginis pramoninis sprogimui atsparus{0}}telefonas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{1}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

Karštosios linijos sprogimui{0}}atsparus VoIP telefonas
-

IP67 automatinio-rinkimo sprogimui-atsparus VoIP tel...
-

Greitasis{0}}analoginis EX telefonas pramonei
-

Sprogimui atsparus transliavimo telefonas pramonei J...
-

Sprogimui atsparus automatinis transliavimas{0}}tele...
-

Sprogimui atsparus VoIP telefonas ATEX sertifikuotas...




