Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu
Tinkinamas karinis telefonas su dangtelio užraktu pasižymi dideliu stabilumu ir stipriu anti-trukdžių gebėjimu, atitinkančiu nacionalinius standartus GB/T 15279-94.
Aprašymas
Produkto aprašymas
JR101-FKTinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktuturi puikųstabilumas ir stiprus atsparumas{0}}trukdžiams, atitinkantis nacionalinius standartus GB/T 15279-94. Telefonas palaiko visišką dvipusį ryšį ir dvipusį ryšį. Telefonas sukurtas pagal stabilumo reikalavimus nuo minus 40 laipsnių iki 75 laipsnių virš nulio, o jo techninis indeksas yra tarptautiniame lyderio lygyje.

| Korpuso medžiaga | Lietas aliuminis, padengtas epoksidine danga |
| Spalvos | Geltona, kitos spalvos pagal specialų užsakymą |
| Ragelis | Cycoloy su nerūdijančio plieno spiraliniu laidu |
| Klaviatūra | Guminė klaviatūra |
| Temperatūra | Veikia: nuo -30 laipsnių iki +65 laipsnio Saugojimas: nuo -40 laipsnių iki +75 laipsnių |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP67 |
| Skambėjimo tonas | Šiurkštus vėgimo tonas 80 dBA @ 1 metras tipiškas |
| Kablio jungiklis | Elektroninis / magnetinis be matomų judančių dalių |
| Svoris | Iki 6 kg, priklausomai nuo pasirinkimo |
Gaminio specifikacija
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu

Savybės
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu
★ IP67 aukštas apsaugos lygis
★ Mygtukas yra fluorescencinis, kad būtų suteikta skubi pagalba
★ Išsaugomų numerių funkcija ir greitojo rinkimo funkcija
★ Telefono dangtelis su užraktu

Programos ir projekto ekranas
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu tinka naudotikarinis, lauko pastatas, tunelis, baseinasir kt., kuriems taikomi specialūs dulkėms, drėgmei-atsparūs, ugniai-, sausumui-atsparūs, anti-užšalimo, anti-ardomieji reikalavimai.

Pakavimas ir pristatymas
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu
| Vieneto dydis | 204 * 334 * 126 (mm) |
| Kartono dydis | 200 * 300 * 440 (mm) |
| Pakavimo medžiagos | Perlinė medvilnė, dėžutė |
| Grynasis svoris | 6 kg |
| Bendras svoris | 7 kg |
| Uostas | Šendženas, Guangdong | |||
| Pristatymo laikas (Jei atliksite mokėjimą šiandien, jūsų užsakymas bus išsiųstas per pristatymo datą.) | Kiekis (rinkiniai) | 1 | 2-500 | >500 |
| Įvert. Laikas (dienos) | 2 | 25 | Reikia derėtis | |

Mūsų įmonė
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu

Mūsų klientai
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu

Mūsų partneriai
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu

Sertifikatų dalis
Tinkinkite karinį telefoną su dangtelio užraktu

Populiarus Žymos: tinkinti karinį telefoną su dangtelio užraktu, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{0}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













