15 Keys Pramoninio lygio sprogimui atsparus telefono palaikymas Analoginė DTMF funkcija
Spalva: oranžinė arba pritaikyta
Medžiaga: liejamas aliuminis, padengtas epoksidiniu milteliu
Sertifikatas: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Dydis: 204*334*126(mm)
Montavimas: montavimas prie sienos / įleidžiamas
Apsaugos nuo patekimo laipsnis: IP67
Garantija: 2 metai
Funkcija: SOS
Funkcija:-sprogimui ir oro sąlygoms atsparus telefonas
Aprašymas
Produkto aprašymas
Pramoninis sprogimui atsparus telefonas elektrinei
Šis VoIP sprogimui{0}}atsparus pramoninis telefonas yra visiškai atsparus korozijai lietaus aliuminio korpusui, kuris visiškai apsaugo nuo dulkių ir drėgmės patekimo, todėl gaminys yra labai patikimas su ilgu MTBF.
Šis VoIP sprogimui{0}}atsparus pramoninis telefonas sukurtas balso ryšiui priešiškoje aplinkoje, kur patikimumas, efektyvumas ir saugumas yra itin svarbūs. Telefonas gali atlaikyti didelius lauko temperatūros skirtumus, didelę drėgmę, jūros vandens ir dulkių poveikį, ėsdinančią atmosferą, sprogias dujas ir daleles, taip pat mechaninį susidėvėjimą, todėl jis puikiai tinka naudoti kaip skubios pagalbos telefonas.
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
- Korozijai atsparus aliuminio lydinio liejimo korpusas, galimas keturių spalvų, su NPT vamzdžių įvadais ir 3 tipo / IP67 aplinkosaugos įvertinimais
- Sertifikuotas naudoti IIB/IIA dujų grupės pavojingose zonose
- Zonų klasifikacija: 1 zona, 2 zona ir 22 zona
- Buvęs 'd' apsaugotas
- Iš esmės saugus Ex"ib" sertifikuotas
- Temperatūros klasifikacija:T6
- SIP arba H323 protokolai (suderinama su visais PBX)
- Maitinimas: maitinimas per eternetą (PoE)
- Visiškai konfigūruojama naudojant bet kurią interneto naršyklę arba į-įmontuotą ekraną
- Ragelis su triukšmą slopinančiu mikrofonu efektyviam ryšiui iš triukšmingų vietų
(Šarvuotas SS laidas atlaiko grubų apdorojimą, pasirenkamas juodai garbanotai virvei)
- Visiškai programuojama, oro sąlygoms atspari klaviatūra, skirta naudoti su pirštinėmis
- Klavišų skaičius (IŠ VISO 15 RAKTŲ): 0–9,*, #, perrinkimas, nutildymas, paskutinio numerio perrinkimas
- Hermetiškai uždarytas ne-kontaktinis kablio jutimo jungiklis pagerina sistemos patikimumą
- Integruotas-išorinis skambutis, suteikiantis skvarbų skambinimo signalą (85 dbA@ 1 metras)
- Tvirtinimas: siena / kolona / konstrukcinis
- Tvirtinimo dangtelio varžtai neleidžia prarasti montavimo metu
- Matmenys: apytiksliai. 246*339*126 mm (A*P*G)
- Svoris: 8 kg. (apytiksliai)
Šis gaminys turi tokią apsaugą nuo sprogimo:
II 2G Rx e ib [ib] mb IIC T6 Gb
III 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 laipsnis
-40 laipsnių Mažiau arba lygu Ta Mažiau arba lygu +60 laipsniui / +40 laipsniui
1, 2, 22 zona
PARAIŠKOS
1. Tinka sprogioms dujų atmosferoms, 1, 2, 22 zonai.
2. Tinka T1 ~ T6 temperatūros klasei.
3. Plačiai naudojamas naftos žvalgybos, chemijos, karinės, farmacijos, naftos perdirbimo ir kitose pavojingose aplinkose bei sandėliuose, naftos platformose jūroje, naftos tanklaiviuose ir kitosesusijęs pramoninis pritaikymas ir kt.
TECHNINĖ SPECIFIKACIJA
| SIP versija | |
| Maitinimo šaltinis | PoE arba 12V DC |
| Energijos suvartojimas | -Tuščia eiga: 1,5 W -Aktyvus: 1,8 W |
| SIP protokolas | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodeko palaikymas | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Ryšio tipas | Pilnas dvipusis |
| Skambučio garsumas | - 90~95 dB(A) 1 m atstumu - 110dB(A) 1 m atstumu (išoriniam garsiakalbiui) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Apsaugos tipas | IP 66 pagal EN60529 |
| Darbinė temperatūra | -40 laipsnių iki +70 laipsnio |
| Laikymo temperatūra | -45 laipsnių iki +85 laipsnio |
PAKUOTĖ
Vieneto dydis:246*339*126mm (A*P*D)
Dėžutės matmenys: 200 * 300 * 440 mm (A * P * G)
Pakavimo medžiagos: perlinė medvilnė, dėžutė
Grynasis svoris: 7 kg
Bendras svoris: 8 kg

Populiarus Žymos: 15 klavišų pramoninio lygio sprogimui atsparus telefono palaikymas, analoginė dtmf funkcija, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, prekės ženklai, pirkite, geriausia, aukštos{1}}kokybės, produktai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

VoIP sprogimui atsparus pramoninis telefonas
-

IP67 automatinio-rinkimo sprogimui-atsparus VoIP tel...
-

ATEX ir IECEx 1 ir 2 zonos, jutiklinis -tonų sprogim...
-

IP garso ir šviesos sprogimui{0}}atsparus telefonas
-

Atex anti{0}}sprogimui atsparus avarinis telefonas
-

ATEX sertifikuotas sprogimui atsparus telefono ragel...




