Kelių kanalų dvigubą mygtuką telefono Jr104-2b Handfree pramonės telefono
Palik žinutę
Pagrindinė informacija.
| Modelis NO.:JR104-2B | Naudojimas: telefonas, darbo vieta, serveris, nešiojamas |
| Tipas: belaidis | Paramos tinklo: 3 g |
| Informacijos turinys: balso | Sertifikavimas: CE, ISO, FCC, RoHS, GS |
| Būklė: naujas | Pakuotės: Pearl medvilnė, dėžutėje |
| Specifikacija: CE, FCC, RoHs, ISO9001 | Prekės ženklas: Jandamp; R |
| Kilmė: Shenzhen, Kinija | Prekės ženklas: Jandamp; R |
| Naudoti telefono tipas: raktas | Pakavimo medžiagos: Pearl medvilnė, dėžutėje |
| Spalva: geltona arba pasirinktinai | Vieneto Size:334*204*109(mm) |
| Grynasis svoris: 5.5 kg | Neperpučiamas laipsnis: IP66 |
| Atsparus smūgiams: taip | Oro sąlygoms atsparaus: taip |
| Garsiai garsiakalbis: taip | SS kodas: 8517180090 |
| Gamybos pajėgumai: 3, 000vnt/mėn. |
Produkto aprašymas
Kelių kanalų dvigubą mygtuką telefono JR104-2B Handfree pramonės telefono
Produkto aprašymas:
1. tvirtos konstrukcijos, vandalų atsparus
2. visi oro apsauga IP66
3.Fast-tinka galinių įrenginių prijungimo
4. dual mygtuką sparčiojo rinkimo sąranka
5. įsibrovimui tvirtinimui
6. palaikyti 2 SIP sąskaitą
7. programuojamas per web sąsają
8.non esantys
9.RJ45 jungtis
10.CE, atitinka FCC
11. paprastas montavimas
12. DC 5V varomi arba PoE
Naudojimo sritys:
Kaip atsparūs telefonai, ji yra visiškai esantys korozijai lieto aliuminio neperpučiamas atveju, dėl to yra labai patikimas su ilgai MTBF. Idealus telefonas už Metro, geležinkelio, plento pusės, jūrų, kasybos, tuneliai, plieno gamyklos, chemijos gamykla, elektrinė ir susiję pramoninį pritaikomumą ir t.t..
Techniniai parametrai
| Temperatūra | Veiklos:-30andamp; Nr. 176; C iki + 65andamp; Nr. 176; C Laikymas:-40andamp; Nr. 176; C iki + 75andamp; Nr. 176; C |
| Tinklo funkcija | WAN/LAN: palaiko tilto režimą. Parama PPPoE xDSL palaiko VLAN Palaiko Stun skverbtis |
| Adapter(Input/Output) | Įvestis: 100-240 v kintamoji srovė 50 ~ 60Hz. galia: 5V / 1A |
| Energijos suvartojimas | Idle:1.5W/Active:1.8W |
| Skambìjimo tonas | Veriamas warble tonas 80 dBA @ 1 metro tipiškas |
| M.T.B.F. | viršija 50.000 valandų, naudojant |
Pakuotė:
Įrenginio dydis: 334*204*109(mm)
Dėžutės dydis: 200 * 300 * 440 (mm)
Pakavimo medžiagos: perlų medvilnė, dėžutėje
Grynasis svoris: 5,5 KG
Bendrasis svoris: 6.5KG

